A 6 napos munkahét gondolatától libabőrözött a hátam, úgyhogy a pénteki napot skippelve a ma éjszakát ezen cikk hatására a Le Bistro nevű helynek szenteltül volna, azon belül is a francia hiphop est keltette fel a figyelmem.
A helyet elfelejtettem megnézni térképen, szóval már javában másztuk a hegyet, mikor is eszembe jutott, hogy a pontos uticél nem ismert, így telefonos segítség után nyúltunk. Oszi szóbeli útbaigazytást kért, én pedig a beépített gps-t kezdtem életre kelteni. Végülis sikerült és elnavigált minket, kíváncsi leszek ennek lesz-e külön anyagi vonzata.
Tíz után értük el a végcélt, ahol semmilyen francia hiphop est nyomára nem leltünk, sőt már zárni készültek, íg nekiestünk a városnak, és olyan csudajó helyekre tévedtünk, hogy csak na.
Betértünk volt iskolánkba is egy italra, majd haza vettük az irányt. Pécs egy szép város, a 32-es útvonalán csudajó kis zugos helyek vannak, költözni fogunk egyszer biztosan.
ünnep anticián apple a programozó a színész Aus Deutschland betegség cián Dall'Italia design dev ego eMeM@work facebook film filozofaszom házimozi hiphop internet iphone kérdőjel lányposzt LinkedIn mac macbook masina mozi osx pécs pannon pistikesupport rap siteinfó sorozataddikt sport switch szédülés szívszalutál szülinap szakma vicces videó web webdesign zene
WP Cumulus Flash tag cloud by Roy Tanck requires Flash Player 9 or better.
Bejegyzések // Kommentek.